Az Országos Atomenergia Hivatal megkezdte az újonnan felvett felügyelők képzését, amelynek részeként az új munkatársak ellátogattak több hazai nukleáris létesítménybe. Megtekintették a Magyar Tudományos Akadémia Energiatudományi Kutatóközpontja által üzemeltetett Budapesti Kutatóreaktort, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Oktatóreaktorát, továbbá a püspökszilágyi Radioaktív Hulladék Feldolgozó és Tárolót és a Bátaapátiban található Nemzeti Radioaktívhulladék-tárolót.
Az OAH új munkatársai megismerkedhettek az Oktatóreaktor 1971 óta íródó történetével, a reaktor főbb műszaki paramétereivel, rövid látogatást tettek a létesítmény fontosabb helyiségeibe – a vezérlőterembe, a radiokémiai laboratóriumba – és a reaktor átlátszó, műanyag tetején keresztül láthatták a Cserenkov-sugárzást (töltött részecskék által keltett kékes színű fényjelenség).
A Budapesti Kutatóreaktorban megtekintették a karbantartás alatt álló reaktort, majd a forrókamrákat. Az irányítóteremben megismerkedtek a szabályozási technikával, a biztonságnövelő intézkedések és az utóbbi években lezajlott fűtőelemcsere hatásaival.
A Bátaapátiban található Nemzeti Radioaktívhulladék-tárolónál a munkatársak megismerkedhettek a kis- és közepes aktivitású radioaktív hulladékok felszín alatti elhelyezésének jelenlegi koncepciójával, a telephely rövid múltjával, a hosszú távú tervekkel, valamint a lakossági tájékoztatás módszereivel. A technológiai épületben – a helyi dozimetriai szolgálat segítségével – bejárták a Mórágyi-rög gránittömbjébe fúrt tárolókamrákat, láthatták a telephely sugárvédelmi rendszerének vezérlőtermét, valamint a biztonságos munkavégzést biztosító berendezéseket és védőeszközöket.